BİZ KİMİZ?

Mas Pet Gıda

  can dostlarımız kedi ve köpeklerin, sağlıklı, kaliteli ve aynı zamanda lezzetli beslenme gereksinimlerini karşılayabilmek amacı ile kuruldu.

Sevdiğimiz can dostlarımız ile daha sağlıklı ve uzun yıllar beraber olmak her hayvanseverin en büyük arzusudur. Beslenmedeki önemli ayrıntılar bu yolda çok fayda sağlayacaktır.

Net olan bir şey var ki "bağırsaklar vücudun ikinci beyni" dir ve can dostlarımızı doyurmak ayrı, sağlıklı beslemek ayrı kavramlardır. Biz bunun bilincindeyiz.

Uzun yıllar boyunca sayısını dahi hatırlayamayacağım kadar çok kimsesiz hayvana ebeveyn olmuş bir profesyonel olarak sektörü yakından gözlemleme fırsatım oldu. Sizlerin yaşadığı sıkıntıların aynısını biz de yaşamak zorunda kaldık. En uygun fiyatı bulabilmek için bir mamanın peşinde internet üzerinde saatler harcadık ya da dükkan dükkan dolaştık. Bizler sevdiğimiz minik dostlarımız için beğendiğimiz ürünü aynı fiyattan alabilmeliyiz, korkunç fiyat farklılıkları ile karşılaşmamalıyız. Bunun bilinci ile sabit fiyat politikamızı oluşturduk . Çok iyi biliyoruz ki kendi sağlığımıza dikkat ettiğimiz kadar dostlarımıza da aynı özeni hep beraber gösteriyoruz. Şeker, tuz, GDO içerikli gıdalar, aşırı karbonhidrattan uzak durmamız kesin, bunlar dostlarımız için de aynı. Uzun araştırmalarım sonucu ortaya çıkan sonuç en sağlıklı ürün Josera… Üzülerek belirtmeliyiz ki son yıllarda hızla gelişen pet sektörü suistimallere çok açık. Sadece ticari kaygılar ile üretilen hazır mamalar bir yandan dostlarımızın can sağlığını tehlikeye atarken bir yandan da biz hayvan severlerin bütçelerini ve vicdanlarını hedef almaktadır.

Bu suistimallere dur diyebilmek, hem hali hazırda ebeveyni olduğumuz çok sayıdaki dostumuz hem de sizler ve değerli dostlarınız adına sağlıklı, kaliteli ve lezzetli bir mama arayışına girdik. Uzun araştırmalarımız sonucu ürünlerinde buğday, soya ve en önemlisi GDO teknolojisi asla kullanmayan Avrupa’nın pet maması sektöründe lider firması, Almanya’nın en çok satan mama üreticisi Josera ile tanıştık.

Ve Josera artık Türkiye'de.
                                      Uzm.Dr. Mehmet Gökdemir

 
 

Bizi Takip Edin

Mas Pet Gıda || || Bütün Hakları Saklıdır. || © Copyright 2018